X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
روز های خاکستری من
میان همهمه برگهای پائیزی فقط تو مانده ای که هنوز از بهار لبریزی

یکشنبه 21 مرداد‌ماه سال 1386
ن : ناصر تیموری نظرات (42)

بی ربط

در رابطه با راستای اینکه فعلا بدون موضوع مانده ام و هر موضوعی هم به ذهنم میرسد قبل از من توسط دوستان و با قلمی شیوا نوشته می شود فعلا" سکوت اختیار کرده ام اما برای خالی نبودن عریضه و برای اینکه مشت محکمی به دهان استکبار و استبداد علی الخصوص این بورکینافاسوی زهلم گتمیش( که من خیلی روش حساس ام و در آینده نزدیک نیمه پنهان این کشور را افشا خواهم کرد) بزنم موارد زیر بحضور مبارکتان عرض میشود:

۱) اخیرا" در حال رانندگی با سرعت کمی بیش از حد مجاز بودم که توسط نیروی محترم ... ضد حال خوردم ، وقتی مثل یک شهروند با فرهنگ مدارکم رو دادم و منتظر اخذ برگ جریمه شدم توسط سربازی که همرا آنها بود بهم فهمانده شد که یا نقد میدی یا ماشینت باید بره پارکینگ !!! وچون من حوصله و وقت هزار مشکل رفتن ماشین رو به پارکینگ نداشتم اینگونه از من اخاذی شد در روز روشن!!!

( دوستان اشتباه نکنند این عمل غیر اخلاقی در ایران اتفاق نیفتاده بلکه من در بورکینافاسو بودم اون موقع !!!)

2) با دوستم در حال رفتن به سمت خونه ما بودیم ، صحبت از امنیت و آرامش و مقایسه محله های ارومیه از این نظر بود و من چنان از محله و کوچه ای که در اون زندگی میکنیم تعریف میکردم که بیا و ببین...اما وقتی به کوچه رسیدم منظره ای که میدیدم باورم نمیشد . یکی از همسایه ها با مستأجر گلاویز شده بودن و ملت ریخته بودن وسط کوچه اونم شب ساعت 11:30

( این اتفاق تو 15 سالی که ما تو این کوچه هستیم بی سابقه بود ، من نمیدونم حتما" باید امشب این اتفاق میفتاد!!!)

۳) بعد از مدتها یکی از برادران رسمی محل خدمت سربازی رو دیدم بعد از سلام وعلیک و احوالپرسی سوار ماشین ایشون شدیم و از هر دری سخنی گفتیم ویادی از روزهای گذشته کردیم و دوستیها و دعواهایی که بینمان اتفاق می افتاد... ناخودآگاه دستم رو بردم وضبط ماشین رو روشن کردم...روشن شدن ضبط ماشین همان و پریدن رنگ از رخسار طرف همان.... صدایی لطیف رو میشنیدم که میگفت « دلم میخواد به اصفهان برگردم...»

بدون عنوان

ای دیر بدست آمده بس زود برفتی

آتش زدی ام در من و چون دود برفتی

چون آرزوی تنگدلان دیر رسیدی

چون دوستی سنگدلان زود برفتی...

آهنگ به جان من دلسوخته کردی

چون در دل من عشق بیفزود برفتی...

 

----------------------------------------------------

بیکارستان با صدور حکم نخریب یک اثر هنری به روز است.

استاد عزیز جناب جباری هم که با قلم شیوا همیشه زیبا مینویسد.

حسام شیرازی نقد های خوبی داره که به خوندنش می ارزه.

مصطفی فروزان هم در وبلاگش اورنا مطالب جذابی داره .

یا حق