X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
روز های خاکستری من
میان همهمه برگهای پائیزی فقط تو مانده ای که هنوز از بهار لبریزی

جمعه 22 خرداد‌ماه سال 1388
ن : ناصر تیموری نظرات (11)

همه بیداریم

تا انتهای رای گیری همه بیداریم

موسوی رای خود را به صندوق انداخت

تا انتهای رای گیری همه بیداریم

قلم - مهندس میرحسین موسوی با بیان اینکه «من به همه قول دادم که از آرای مردم صیانت کنم»، تاکید کرد: تا انتهای رای گیری همه بیداریم.

به گزارش قلم نیوز، نخست وزیر دوران دفاع مقدس پس از انداختن رای خود در صندوق شعبه اخذ رای مسجد جامع ارشاد شهر ری به همراه همسر خود دکتر زهرا رهنورد در برابر جمع کثیر نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی حاضر شد و در سخنان کوتاهی ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: از حضور سبز همه ی ملت تشکر می‌کنم که معجزه آفریدند.

وی با بیان اینکه از همه ی مسوولان اجرایی می‌خواهم که رای مردم، این امانت سنگین را حفظ کنند، اظهار کرد: من خبر دارم که متاسفانه برخی نمایندگان من را به محل‌های رای گیری و بر سر صندوق‌های سیار راه ندادند و اس ام اس‌ها را نیز تعطیل کرده‌اند که این بر خلاف قانون است.

موسوی اضافه کرد: ما نباید از گردش آزاد اطلاعات بترسیم و من از همه ی مردم می‌خواهم که با حضور سبز خود به این  گردش اطلاعات ادامه دهند. از مسوولان هم می‌خواهیم که قوانین را رعایت کنند. باز هم از مردم می‌خواهم که خلاء اطلاعاتی را با حضور سبز خود پر کنند.

وی در پایان گفت: این همه وحدت در میان مردم یک فرصت طلایی برای ماست نه یک تهدید؛ امیدوارم با حضور همه جانبه ی مردم در انتخابات به روزهای بهتر و زیباتری برسیم.